Про нас

Історія

Пам’ятаєте ті часи, коли найбажанішим телефоном був Nokia 3310? Тоді не знали про месенджери, соціальні мережі та мобільний інтернет. Саме в цей доайфонний період починається історія СКАЙ.

Найбільш відомим місцем для покупки телефону був радіобазар. Серед великої кількості маленьких магазинчиків був один, що сильно відрізнявся від інших з першого дня свого існування.

В той час було звичайною справою не покласти к комплект зарядний пристрій і продати його за додаткові 20 доларів. Так робили всі. Лише не СКАЙ.

Принципи

Ми були чесні з клієнтами в 2004 році, залишаємося чесні і зараз. Ми робимо все можливе, щоб захистити покупців від підробок в області технологій.

Таке ставлення дозволило компанії пережити найскладніші часи та кризи. Адже якщо клієнт звертався один раз в СКАЙ, то залишався з нами вже назавжди. З кожним роком кількість постійних клієнтів зростає, а разом з ними – і компанія.

Магазини

Ми виросли до 5 фізичних і одного інтернет-магазину Skay.ua

З радіобазару колись все починалося, і тепер у нас там три торгівельні точки. Два магазини з продажу техніки і аксесуарів (павільйони №1, №123) і один сервісний центр (павільйон №77).
Також, Ви можете знайти наш магазин в центрі міста Одеса за адресою пров. Маяковського 1 та на Таїрова за адресою Корольова 70.
Локально ми знаходимось лише в Одесі, але через інтернет-магазин Skay.ua можна замовити доставку в будь-яке місто України. Детальніше про умови доставки за посиланням.

screen_1 screen_3

Репутація

Ми піклуємося про нашу репутацію, вироблену роками. На вдячність за високий рівень сервісу та ставлення до покупців ми отримуємо позитивні відгуки від наших клієнтів.

Ми активно ведемо сторінки соціальних мереж і telegram-канали, де не лише розповідаємо про останні новини зі світу техніки, оглядах, актуальних акціях і знижках, але й піднімаємо настрій протягом дня.

Instagram

https://www.instagram.com/skayua
https://www.instagram.com/skayplay


Facebook

https://www.facebook.com/skayua


Telegram

Skay.ua Android

Skay.ua Apple

Skay Play

Skay BU

Гаджетогумор

Внесок

Як і в часи Nokia 3310, ми залишаємося спеціалістами та продовжуємо допомагати клієнтам у виборі техніки, захищаючи їх від неетичних підробок. Але лише на цьому ми не зупиняємося.
Ще ми займаємося доброчинністю.

1. Прикрасили житловий будинок муралом "Телепорт" за адресою м Одеса вул. Сегедська, 6.

2. Подарували місту нову скульптуру «Кішка-геймер Пушинка» @pushinka_odessa.

3. Подарували місту лавочку, яка стоїть в Міськсаду.

4. Посадили дерева в Одеській Обласний Дитячій Лікарні на 11 років компанії.

5. Щомісяця допомагаємо проекту «Лікарняні клоуни» радувати дітей в лікарнях.
https://www.facebook.com/medclownod
https://www.facebook.com/medclown.ua
https://medclown.com.ua
https://www.instagram.com/medclown_ua

6. Продаємо сувенірну продукцію Я apple SKAY.UA і всі зібрані гроші віддаємо на закупівлю техніки в центр допомоги дітям, які отримали тяжкі фізичні травми. Центр знаходиться на Артилерійській 4в.

screen_4

Відгуки про нас: