Вакансії

Команда Скай шукає крутих супергероїв!

Ми - компанія, яка спеціалізується на продажу електроніки етично і за доступною ціною. Успішно вже 15 років слідуємо місії «створювати компанію для того, щоб наші друзі, одесити і жителі України були застраховані від обману, підробок і не етичних продажів». СКАЙ запрошує в свою супер команду цілеспрямованих людей, які готові розділити цілі і місію компанії. Людей, які готові рости, розвиватися, навчатися і які не бояться складних і великих завдань, проявляти себе і показувати результати.

Кожен герой нашої команди робить великий внесок і кожен цінується своїми суперздатностями, умінням легко вирішувати будь-які питання, а так само своєю чесністю і готовністю допомагати іншим. Відповідно і заробляють наші герої як справжні герої. А ще, ми робимо багато всього доброго для суспільства! Про це можеш дізнатися тут: Про нас

Актуальні вакансії

Продавець-консультант (мобільна техніка)

Продавці в нашій компанії як Супергерой і Капітан Марвел - добре розбираються в техніці, з великим інтересом розповідають і пояснюють клієнтам про новинки та як користуватися сучасною технікою, не боятися труднощів у своїй роботі і завжди допомагають вирішити будь-яке питання!

Основні обов'язки:

-Активно продавати і вміти робити допродажу до товарів, обраних клієнтом;
-Багато спілкуватися і розповідати про товар, який ми продаємо;
-Робити презентації і надихати клієнтів «фішками» товару;
-Залагоджувати проблеми «складних» клієнтів.

Для того, щоб ми розглянули Вашу кандидатуру на дану посаду, заповнюйте анкету: Посилання

Адміністратор сервісного центру

Спритні і швидкі як Оса! З легкістю і терпінням можуть вислухати будь-якого клієнта, стійкі до конфліктів і завжди прагнуть їх вирішити, з ентузіазмом справляються з великим кол-вом дзвінків і в сфері сервісу відчувають себе як риба у воді.

Основні обов'язки:

-Прийом та видача виробів;
-Реєстрація виробів;
-Спілкування з клієнтами;
-Своєчасне інформування клієнтів про поточний стан виробу.

Для того, щоб ми розглянули Вашу кандидатуру на дану посаду, заповнюйте анкету: Посилання

Чому працювати в Скай круто?

Якщо Ви готові показати в нашій компанії свої надздібності, хочете стати частиною героїчної сім'ї, і хочете рости і розвиватися разом з нами - тоді зв'яжіться з нашим Менеджером з персоналу (зв'язатися можна за номером телефону, або написати на вказаний номер в будь-який месенджер).

Менеджер з персоналу: +380638587000

Наш сайт супергероїв Скай: work.skay.ua

Інформація про наших вакансіях на Work.ua: